Ежедневные новости Главные новости дня России,Украины

Сброс настроек

Сбросить Добавить Ежедневные новости в закладки (избранное).  
Добавить в избранное

Антин Мухарский скандально высказался в адрес Ольги Сумской

  • Антин Мухарский скандально высказался в адрес Ольги Сумской

Скандальный украинский актер, певец и поэт Антин Мухарский высказался в адрес подруги своей экс-супруги Снежаны Егоровой - Ольги Сумской. Мухарский считает, что именно друзья семейства подливали масла в огонь со скандалом.
Коли в нашій родині трапилася трагедія, і у твоєї “посестри” Сніжани “трохи знесло дах”, ти замість того, щоб поставитися до цього обережно, або оминути цю тему, або розібратися в ситуації і не підливати олії у вогнище, почала “мочити” мене разом із усією грядкою іі удаваних подруг. Уяви, якщо б я почав писати на сторінці Віталія Борисюка щось подібне до того, що писала ти про мене. АЛЕ Я МОВЧАВ, спостерігаючи за твоїми “пасажами” на мою адресу і був у легкому шоці від подібного підступу і зверхності до мене. Хоча, здається, я ніде не перейшов дорогу ані тобі, ані твоїй родині.
После длительного монолога на своей странице Антин Мухарский разозлился и начал писать маты в посты, оскорбляя всех подруг (перечисляя их) Снежаны Егоровой:
А тепер звертаюся до всіх “поціновувачів” таланту моєї колишньої дружини. Кажу як є: ”БАБИ, ВИ ЗБОЖЕВОЛІЛИ! Ви вважаєте себе “істиною в останній інстанції”. Плямкаєте своїми ротами, теревените, розпускаєте плітки, “мочите людей”, формуєте суспільну думку і вважаєте себе всемогутніми. ТУПІ ГЛАМУРНІ КУРКИ!!! Це через ваш піздьож, тупість, бажання подобатись будь якою ціною, ваше марнославство, розбещеність, вашу хтивість до “смажених фактів” ПЛАЧУТЬ МОЇ ДІТИ І ЗРУЙНО b3da ВАНО МОЮ РОДИНУ!!! Хотів вас проклясти, та, думаю, забагато честі::)))) Знаєте, що я вам скажу, всі, хто доклалися до цієї історії: Наташа Павловська, Вітана Овчаренко, Пола Рєзнічєнко, Рената Гафурова та інша дрібна чорнорота сотня ЙДІТЬ ВИ НА Х..!!! Більшого ви не гідні... (Ну от, завтра преса напише, що Мухарський послав Сумську НАХ... :))
Напомним, что на протяжении длительного времени Антин Мухарский и Снежана Егорова публично выясняют отношения в социальных сетях.
Источник: http://glamurchik.tochka.net/

Самое читаемое сегодня


Категория: Новости Шоу бизнеса | |

Подписка на RSS рассылку Антин Мухарский скандально высказался в адрес Ольги Сумской


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.