Ежедневные новости Главные новости дня России,Украины

Сброс настроек

Сбросить Добавить Ежедневные новости в закладки (избранное).  
Добавить в избранное

Катя Осадчая о смерти Кузьмы Скрябина

  • Катя Осадчая о смерти Кузьмы Скрябина

О скоропостижной смерти Кузьмы Скрябина уже высказались многие украинские знаменитости – Святослав Вакарчук, Тина Кароль, Ани Лорак, Наталья Могилевская. К ним присоединилась телеведущая Катя Осадчая, рассказав о том, каким был Андрей для нее.
Це жахлива втрата... Я не хотіла писати банальних слів, тому що горе – річ інтимна. Але я подумала, що маю сказати, яким знаю та люблю Андрія.Він ніби сказав нам всім: Чуваки, ви тут без мене розберетеся! І не треба шмигати носами, і розводити патетику.. Точно пожартував ще б якось, як вміє тільки Кузьма.Андрій з тих артистів, хто за всі роки ніколи не збивався на зіркову хворобу або бодай натяк на втрату здорової самоіронії та самокритики. Він завжди знає, що несе світу і не робить з цього велике діло, він просто гарно робить свою справу і доносить до нас зі сцени ті слова, які він хотів аби ми чули. Я захоплююся його позицією та відчуттям світу. Він сам завжди каже, що панк по натурі. Таких вільних від шаблонів людей нам дуже бракує.Кілька років тому ми знімали інтерв'ю в Барселоні. Андрій мене так смішив, що я питання не могла ставити. А потім ми сиділи в квартирі всією знімальною групою, пили і сміялися. Ми багато разів домовлялися зустрітися поза знімальним майданчиком, але все не виходило. У мене стискається серце від розуміння, що потрібно писати в минулому часі, але поки не можу.Андрію, чесно, ми будемо пробувати не шморгати носами, але всім нам буде дуже сумно без тебе. Ми любимо тебе! – написала Катя Осадчая в соцсети.

Напомним, Кузьма Скрябин погиб в ДТП утром 2 февраля на трассе возле села Лозоватка. В ГАИ сообщили, что певец выехал на встречную полосу и столкнулся с молоковозом. В аварии также были травмированы администратор Скрябина и экспедитор молоковоза. От полученных травм артист умер на месте.
Похороны певца состоятся 5 февраля во Львове.

Самое читаемое сегодня


Категория: Новости Шоу бизнеса | |

Подписка на RSS рассылку Катя Осадчая о смерти Кузьмы Скрябина


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.